Codzienne życie stwarza sytuacje, w których przeżywamy różne emocje. Od radości po rozpacz. Nasz organizm zapisuje każde przeżycie, które niejednokrotnie jest bardzo stresujące. Stres jest pojęciem bardzo szerokim. Stanowi reakcję organizmu na przeszkody, przeciążenia, niebezpieczeństwa lub też inne bodźce. Bardzo często jesteśmy na niego narażeni. Skóra pełni rolę naturalnej bariery ochronnej organizmu przed otaczającym środowiskiem, dlatego jest w dużym stopniu narażona na stres. Wraz z upływem czasu zaczyna tracić zdolność do szybkiej odnowy. To powoduje zmniejszenie odporności skóry.

Nagromadzone napięcie spowodowane codziennym stresem ma przede wszystkim wpływ na naszą skórę i mięśnie twarzy. Skóra staje się bardziej sucha, zmęczona i poszarzała. Mięśnie stają się coraz bardziej napięte, a stres doprowadza do blokady poszczególnych partii i rozpoczyna się proces two-rzenia zmarszczek i zwiotczeń. Linia Anti-Stress została stworzona specjalnie z myślą osobach, których skóra potrzebuje czegoś więcej niż tylko odmłodzenie. Substancje aktywne zawarte w preparatach takie jak hesperydyna, oliwa z oliwek, oligoelementy (cynk, miedź, magnez), witaminy (A, E, B5) i ekstrakt z alg całkowicie restrukturyzują skórę, pozostawiając ją intensywnie zregenerowaną i odbudowaną.

Linia Anti-Stress walczy przede wszystkim z czynnikami niszczącymi skórę oraz dostarcza potrzebnych elementów do odbudowy i regeneracji wszystkich zniszczeń.

Wybierz zabieg:

Anti Stress - zabieg antystresowy
 
Copyright © 2012 Marcin Wagner
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved