Dual Phace Toner Glyco System - tonik dwufazowy z kw. glikolowym

Faza ciekła tonika składa się z kwasu glikolowego, który złuszcza naskórek, usuwa wszelkie zanieczyszczenia i oczyszcza pory skórne. Faza proszkowa zawiera skrobię, która zapewnia gładkość i matowość naskórka. Tonik przygotowuje skórę do kolejnego zabiegu. Wstrząśnij produkt przed użyciem dopóki dopóty obie fazy się nie złączą.

Skład Dual Phace Toner Glyco System:

  • Faza ciekła: Kwas glikolowy o stężeniu 5,6 %
  • Faza proszkowa: Dry - Flo®TS

Działanie:

DRY-FLO TS to skrobia modyfikowana z tapioki. To nowoczesny półprodukt kosmetyczny znajdujący zastosowanie w wielu kosmetycznych. Dzięki sferycznemu kształtowi cząstek rozprasza światło i zapewnia korekcję optyczną zmarsz-czek. Dodany do dowolnego rodzaju kosmetyków zapewnia doskonały poślizg, płynną aplikację i jedwabiste odczucie na skórze. Posiada właściwości przeciwzbrylające, zapobiega aglomeracji pigmentów, a także obniża kleistość kosmetyków nie zagęszczając ich. Mikrosfery silikonowe są wodoodporne, pozostawiają na skórze delikatny film ochronny zapobiegający utracie wody. W kosmetykach mineralnych można stosować mikrosfery silikonowe jako dodatek lub jako główny wypełniacz. Ze względu na swoje właściwości matujące oraz zdolność rozpraszania światła doskonale nadają się do otrzymywania pudrów matujących i wykańczających. Zmniejszają widoczność drobnych zmarszczek i porów skóry, zmiękczają i modelują rysy twarzy. Cechuje je doskonała przyczepność do skóry dzięki czemu przedłużają żywotność makijażu nawet w trudnych warunkach wysokiej temperatury i wilgotności, oraz w przypadku cer mieszanych i tłustych. Można je stosować również w przypadku cery normalnej i suchej, ponieważ nie powodują przesuszania skóry.

Kwas glikolowy - delikatne złuszcza powierzchniową warstwę skóry i przygotowuje do głębszego złuszczenia oraz wygładza jej strukturę. Jest również idealny dla skór dojrzałych i tłustych.

Aplikacja:

Preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Niewielką ilość preparatu należy nanieść na płatek kosmetyczny, a następnie dokładnie oczyścić skórę. Stosowanie preparatu doskonale przygotowuje skórę do wchłaniania substancji aktywnych podawanych np. w kremie. Stonizuj skórę twarz, szyi i dekoltu. Produkt należy stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę.

Pojemność: 200 ml (Ta sama wersja dostępna w wersji detalicznej i profesjonalnej)

 
Copyright © 2012 Marcin Wagner
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved